Pizza Forum

Czego się dowiem na Pizza Forum?

Przygotowanie najlepszej pizzy wymaga połączenia 3 elementów: najwyższej jakości składników, profesjonalnej wiedzy oraz najlepszej dostępnej technologii.

 

To wszystko omówimy na spotkaniu:

  • zaczniemy od mąki
  • poznamy sekrety ciasta oraz procedurę (nie przepis)
  • dowiemy się, jak dobrać najlepsze urządzenia
  • sprawdzimy efekty pracy, czyli degustacja 😉

Gdzie się odbywa Pizza Forum?

Spotkania odbywają się cyklicznie w różnych miastach Polski.

Zobacz kalendarz wydarzeń

Kto prowadzi?

Prowadzący - Andrzej Pietrzyk

Jego pasja do kuchni włoskiej zrodziła się już w dzieciństwie podczas licznych podróży do Włoch. Tam też zdobywał i pogłębiał swą wiedzą o pizzy. Od 14 lat związany z pizzą, która stała się jego miłością i największa pasją. Obecnie jest trenerem MorettiLAB i Grafen w Polsce, a jednocześnie Product Managerem marki Moretti Forni. Dzieli się swoją wiedzą i pasją z uczestnikami spotkań Pizza Forum organizowanymi cyklicznie w całej Polsce.

Partner Pizza Forum

Urządzenia do wypieku pizzy są bardzo ważne, ale równie istotne są oryginalne włoskie produkty niezbędne do jej przygotowania. Podczas każdej edycji Pizza Forum mąkę, pomidory, wędliny oraz sery najwyższej jakości dostarczane są przez naszego Partnera firmę North Coast. North Coast S.A. działa na polskim rynku od ponad 25 lat, posiadając 6 magazynów na terenie całego kraju. Specjalizuje się w dystrybucji wysokiej jakości produktów spożywczych, głównie z Włoch oraz krajów basenu Morza Śródziemnego. Firma posiada szeroką ofertę asortymentową dedykowaną rynkom Ho.Re.Ca. oraz detalicznemu. W ofercie dostępnych jest ponad 5 tysięcy produktów: świeżych, chłodzonych, suchych i mrożonych, m.in.: makaron, ryż, pomidory, sery i wędliny włoskie, octy, oliwy, kawa i wino.

 

North Coast to partner, który rozumie potrzeby Szefów Kuchni!

Odwiedź stronę partnera
Pizza Forum partner

Często zadawane pytania

01

Jak długo to trwa jedno spotkanie?

Około 3-4 godzin. W tym czasie przedsatwiamy historię pizzy, która jest ważną częścią historii i kultury Włoch, ale nie tylko – pizza dziś jest ceniona na całym świecie. Klienci stają się coraz bardziej wymagający, a pizzerie wyrastają jak grzyby po deszczu. Na tak konkurencyjnym rynku biznes pizzeryjny musi zwrócić szczególną uwagę na jakość produktów i profesjonalizm w działaniu. Podczas kilkugodzinnego spotkania podpowiemy jak osiągnąć sukces oraz zmotywujemy do dalszych poszukiwań pomysłów i rozwijania pasji.

02

Ile kosztuje udział w Pizza Forum i jak można się zapisać?

Udział w Pizza Forum jest bezpłatny, należy się jedynie zarejestrować.

03

Jestem dystrybutorem sprzętu gastronomicznego - czy mogę zorganizować spotkanie w ramach Pizza Forum u siebie?

Tak, zapraszamy do współpracy. W tym celu prosimy o kontakt z naszym koordynatorem.

Andrzej Pietrzyk
tel.  +48 607 321 729
e-mail: andrzej.pietrzyk@grafen.com

04

Regulamin Pizza Forum

Przed rejestracją na wydarzenie wymagana jest akceptacja warunków Regulaminu Pizza Forum.

Dołącz do naszego newslettera